Nocleg

Nocleg

Do dyspozycji gości oddajemy 12 klimatyzowanych pokoi gościnnych, w tym 1 studio. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, telewizor i bezprzewodowy dostęp do internetu.

Na przyległym bezpośrednio do obiektu terenie korzystać można ze ścieżki zdrowia, placu zabaw dla dzieci, miejsca na ognisko i grilla. Pasjonatom wędkowania polecamy zarybiony staw. Istnieje możliwość (po uprzednim uzgodnieniu) zorganizowania przejażdżki konnej lub w zaprzęgu.

Hotel

HOTEL ROSSA

Do dyspozycji Gości oddajemy 13 klimatyzowanych pokoi gościnnych, w tym 1 studio. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, telewizor, ręczniki,suszarkę, zestaw mini kosmetyków do kąpieli, wodę, niektóre pokoje balkon.

Goście mogą korzystać z relaksu w ogrodzie jak i na tarasie.

Zarezerwuj przez BOOKING

Domki

DOMKI ROSSA

Oferujemy Gościom możliwość wynajęcia dwóch klimatyzowanych domków typu studio. Domki udostępniamy na wyłączność. Domek A posiada sypialnię z dużym łóżkiem, salon z rozkładaną kanapą, aneks kuchenny (czajnik,mikrofalówka,lodówka, płyta indukcyjna,naczynia) oraz łazienkę.

Domek B posiada dwie sypialnie dwuosobowe, salon z rozkładaną kanapą oraz łazienkę. Na wyposażeniu znajdują się telewizor, ręczniki, suszarka, zestaw mini kosmetyków do kąpieli, woda, naczynia oraz czajnik.

Zarezerwuj przez BOOKING

Domek leśny

LEŚNY DOMEK ROSSA

Leśny domek znajduje się w najdalszej części ogrodu. Jest to dom w którym Goście mogą zakwaterować się w 6 klimatyzowanych pokojach z prywatnymi łazienkami i telewizorem. W wyposażeniu pokoi zapewniamy ręczniki, suszarkę zestaw mini kosmetyków do kąpieli,wodę. Niektóre pokoje dysponują balkonami.

Salon oraz kuchnia dostępna jest dla wszystkich Gości. W salonie znajduje się kanapa, ława oraz telewizor. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę z zamrażarką, mikrofalówkę, płytę indukcyjną, czajnik oraz naczynia.

Zarezerwuj przez BOOKING